• امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396 - Tue 02 20 2018
 • اخبار دبیرستان پسرانه

  کسب دو نشان طلای کشوری توسط دانش آموزان افتخار آفرین سما اسلام آباد غرب+ تصاویر

  دانش آموزان افتخارآفرین دبیرستان سما واحد اسلام آبادغرب موفق شدند دو مدال طلای مسابقات ورزشی کشوری را در رشته های تکواندو و پرس سینه کسب نمایند.

  مهرداد یزدانی دانش آموز پایه سوم دبیرستان سما اسلام آبادغرب به همراه تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو در رده های جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس) موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ شد.

  لازم به ذکر است مهرداد یزدانی در این دوره از مسابقات از سد حریفانی همچون فرزان آشور زاده که قهرمان بازی های آسیایی می باشد گذشته است. 

  میلاد رستمی، دیگر دانش آموز این دبیرستان در مسابقات پرس سینه جایزه بزرگ کشور در وزن 74 کیلوگرم و رده سنی نوجوانان با ثبت وزنه 5/127 کیلوگرمی موفق به دریافت مدال طلا شد. این مسابقات از تاریخ 6 الی 8 اسفند ماه سال 1393 در شهرستان دماوند برگزار گردید.  


   گفتنی است، ریاست مرکز آموزشی فرهنگی سما اسلام اباد غرب در تماسی با مدیریت دبیرستان سما اسلام اباد غرب، ضمن تبریک این افتخارآفرینی ها به ایشان و دیگر همکاران شاغل در دبیرستان سما، برای این دو نوجوان شایسته و ورزشکار آرزوی توفیق نموده و خواهان حمایت جدی از این عزیزان و دیگر نخبگان علمی، فرهنگی، ورزشی و ... این دبیرستان شدند.

  کسب سه مقام رشته بدمینتون شهرستان توسط دانش آموزان سما اسلام آباد غرب

  در مسابقات بدمینتون شهرستان اسلام آباد غرب، دانش آوزان دبیرستان سما موفق شدند به سه مقام دست یابند.

   

  در این مسابقات و در رشته انفرادی، علیرضا محمدی نیا دانش آموز سال دوم تجربی دبیرستان سما اسلام آباد غرب، موفق گردید به مقام اول شهرستان دست پیدا کند.

  در رشته تیمی نیز آقایان عرفان حسن بیگی، پوریا رمضانی و امیرحسین پوراسد موفق شدند که مقام دوم شهرستان را از آن خود نمایند.

  همچنین، در مسابقات دونفره نیز تیم علیرضا محمدی نیا و پوریا رمضانی موفق شدند که عنوان سوم شهرستان اسلام آباد غرب را کسب کنند.