• امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396 - Tue 02 20 2018
 • دانشگاه سما اسلام آباد غرب سربلند از حراست و بازرسی مرکز

  در راستای سیاست های نظارت سازمان سما، مدیرکل حراست و مدیر بازرسی، رسیدگی به شکایات و حسابرسی سازمان سما با مراجعه به سما کرمانشاه و اسلام آباد غرب از نزدیک با همکاران پرتلاش این واحدها به گفت و گو پرداختند.

  به گزارش تیتر نیوز به نقل از سازمان مرکزی سما کشور ؛ سما کرمانشاه با دارا بودن بیش از 2500 دانشجو و بیش از 850 دانش آموز جز واحدهای سو ده بوده است و در وضعیت عملکردی مطلوب و رضایت بخش  قرار دارد.
  در شهرستان سنقر و کلیایی از مهرماه 94 دو باب مدرسه ابتدایی دایر و راه اندازی شده است که در سال تحصیلی جاری به دنبال انجام تبلیغات گسترده و تجهیز واحدهای آموزشی با رشد قابل ملاحظه ای روبرو شده اند.
  اسلام آباد غرب در این استان نیز که دارای یک آموزشکده و سه دبیرستان تازه تاسیس می باشد در زمره واحدهای سوده سما می باشند.
  همچنین در راستای بسط و توسعه کمی و کیفی حوزه سما در سطح استان فعالیت هایی از طریق دبیرخانه نظارت و هماهنگی استان کرمانشاه صورت پذیرفته است که اغلب آنها چشمگیر و قابل تمجید می باشد، در این میان دکتر قنبری رئیس واحد دانشگاهی کرمانشاه و رئیس شورای نظارت و هماهنگی استان ضمن انجام همکاری های مطلوب با سما استان قول مساعد داده اند تا نسب به سرمایه گذاری در حوزه سما و خریداری ساختمان از سوی دانشگاه جهت راه اندازی مدارس جدید همکاری های لازم را انجام دهند.
  در همین راستا دکتر زرهانی در پیامی خطاب به دکتر قنبری رئیس شورای نظارت و هماهنگی سما از اهتمام ایشان و آقای احمدی قدردانی نمود.در متن ایشان آمده است:

   

  بسمه تعالی

  استاد محترم جناب آقای دکتر قنبری
  رئیس محترم شورای نظارت و هماهنگی سما
  با سلام
  از اهتمام جنابعالی و کوشش جناب آقای احمدی در توسعه و رسیدگی به امور مدارس و آموزشکده ها قدردانی می شود. امید است با استعانت از خداوند توانا در حل باقی مانده مشکلات موفق و موید باشید.

   
  سید احمد زرهانی
  معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما

  اضافه کردن نظر

  کد امنیتی
  تازه کردن