• امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396 - Tue 02 20 2018
 • بیانیه مرکز آموزشی و فرهنگی سما اسلام آبادغرب در محکومیت حمله تروریستی ریجاب و شهادت دانشجوی پردیس کرند غرب سما

  مرکز آموزشی و فرهنگی اسلام آبادغرب، بدینوسیله حمله تروریستی روز یکشنبه با هدف ترور نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو، فرماندار شهرستان دالاهو، مدیران استانی و هیأت همراه در مسیر منتهی به منطقه ریجاب که منجر به شهادت دو نفر از اعضای این هیأت و مصدومیت سه نفر دیگر گردید را شدیداً محکوم می­نماید.

  آنچه تألم مسوولین دانشگاه آزاد و سازمان سما، در کشور و استان، و خاصه ریاست وکارکنان مرکز آموزشی و فرهنگی سما اسلام آبادغرب را افزون می­نماید، شهادت شهید والامقام غلامرضا کرمی دانشجوی رشته حسابداری پردیس کرندغرب سما می­باشدکه در کسوت رئیس دفتر فرمانده محترم، در این حادثه غمبار حضور داشته و بلافاصله شهد شهادت را نوشیدند.

  به نمایندگی از مسوولین ارشد دانشگاه آزاد و سازمان سما بر خود فرض می داند، ضمن محکوم نمودن مجدد این اقدام شنیع معاندان، اعلام ­دارد، امنیت پایدار منطقه و وحدت انقلابی و منسجم اقوام و مذاهب این خطه از کشور که همیشه وفاداری خود را به نظام و انقلاب به اثبات رسانیده اند، با اینگونه اقدامات ضد بشری عوامل خارجی و دشمنان ملت ایران، خدشه دار نخواهد گردید و همچنانکه وحدت آحاد مردم و اقشار مختلف در لحظات پس از این حمله تروریستی به عینه نشان داده شد، در آینده نیز با قوت ادامه خواهد یافت.

  بدینوسیله ضمن تسلیت به خانواده های این حمله تروریستی، برای مصدومان، آرزوی سلامتی داشته و به خصوص برای دانشجوی شهید سازمان سما، علو درجات را از درگاه ایزد منان خواهان است.

  در پایان، ضمن تهنیت این جانفشانی ها به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مراتب همدردی خود را با خانواده های معزا اعلام نموده و از نیروهای خدوم نظامی، انتظامی و امنیتی در خواست دارد که در خصوص شناسایی و مجازات عاملان این جنایت، تلاش همیشگی و بی وقفه خود را به کار گیرند.

  ریاست و کارکنان مرکز آموزشی و فرهنگی سما اسلام آبادغرب

  اضافه کردن نظر

  کد امنیتی
  تازه کردن