• امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396 - Tue 02 20 2018
 • افتتاح سایت معاونت سما اسلام آبادغرب

  سایت معاونت سما اسلام آباد غرب با هدف بهبود اطلاع رسانی این معاونت افتتاح شد.

  معاونت سما اسلام آبادغرب با یک دبیرستان پسرانه‏، یک دبیرستان دخترانه و آموزشکده فنی و حرفه ای در ردیف معاونت های کوچک سازمان سما قرار دارد. معاونت دانشگاه و ریاست مراکز آموزشی سما اسلام آبادغرب بر عهده آقای ایوب صفری می باشد.

   

  گسترش مدارس و همچنین اضافه شدن چند رشته در آموزشکده از اصلی ترین برمامه های این معاونت می باشد. آموزشکده سما اسلام آبادغرب در حال حاضر دارای 3 رشته حسابداری، کامپیوتر - نرم افزار و معماری است که پس از گذشت تنها دو نیمسال از افتتاح آن موفق به جذب حدود 270 دانشجو در سه رشته فوق الذکر شده است.

  نظرات  

   
  یک دانشجو
  +1 #3 یک دانشجو 1394-09-25 03:41
  با عرض سلام، در مورد اقای رشیدی مشاور دانشگاه نوشتین که ایشان به دلیل مشکل تحصیلی قطع همکاری کرده، مدیر سایت لطفا بگین چرا اینجوری نوشتین؟ مگه ایشان همراه با 15 نفر دیگه اخراج نشد؟


  روابط عمومی سما: ایشان به همراه 15 نفر دیگر یعنی اخراج 16 نفر که کذب بوده و اصولا چنین موضوعی صحت ندارد. ماجرا از این قرار است که 11 نفر همکار جدید علیرغم موافقت شفاهی اولیه توسط مسوولین سازمان سما دعوت به همکاری شده و به مجموعه سما اضافه شدند اما هنگامی که برای ثبت قرارداد با ایشان مکاتبه شد(یعنی پیش از جذب و رسمی شدن همکاری با این افراد)، معاونت سرمایه انسانی سازمان سما در نامه ای این تعداد را بیش از چارت و توان مالی مجموعه دانست و خواهان تعدیل ایشان گردید که در نهایت و پس از ارزیابی صورت گرفته و مکاتبات انجام شده، با همکاری 6 نفر از این 11 نفر موافقت گردید که ایشان نیز مجددا به کار دعوت شده و در حال حاضر مشغول به همکاری هستند(البته یکنفر بعدها و به دلیل موقعیت کاری بهتر در تهران، پس از چند ماه خود قطع همکاری نمود).
  اما درمورد کارشناس مشاوره، باید عرض شود که این پست نیروی پاره وقت بوده و درعین حال حتما می باید مشاور با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در دانشکده حضور داشته باشد کما اینکه مدارس هم الزاما باید مشاور داشته باشند. به همین منظور و بعد از قطع همکاری با جناب آقای رشیدی، یک آقا و یک خانم بصورت ساعتی دعوت به کار شده و درحال حاضر همکاری دارند.
   
   
  یک دانشجو
  +1 #2 یک دانشجو 1394-07-26 07:16
  سلام، سوالی داشتم، آقای رشیدی مشاور دانشگاه سما چرا نیست؟ من برای درس خواندن نیاز شدیدی به مشاور دارم کجا ایشان ببینم؟

  مدیر سایت: متأسفانه ایشان به دلیل مشکلات تحصیلی خود قطع همکاری نمودند اما به زودی یک مشاور آقا و یک خانم به صورت پاره وقت در دانشکده مستقر خواهند شد و می توانید از مشاوره ایشان بهره گیرید
   
   
  محمد احمدیان
  +6 #1 محمد احمدیان 1394-02-27 23:14
  با عرض سلام چرا ؟
  قسمت پورتال دانشجویی بیشتر مواقع قطع است؟
  لطفا پیگیری کنید.

  روابط عمومی سما: ضمن پوزش، حتما پیگیری می شود
   

  اضافه کردن نظر

  کد امنیتی
  تازه کردن